MZRCowe Przedsiębiorstwa

Inservices Agnieszka Szafrańska. Pozyskiwanie dotacji unijnych

Inservices Agnieszka Szafrańska. Pozyskiwanie dotacji unijnych
Inservices Agnieszka Szafrańska. Pozyskiwanie dotacji unijnych

Każdy początkujący przedsiębiorca potrzebuje na ogół fachowej pomocny, która pozwoli na rozkręcanie swej firmy w sposób skuteczny. Na rozwój biznesu potrzebny jest nader wszystko zastrzyk finansowy. W takim przypadku można zwrócić się między innymi o dotacje unijne, które możemy otrzymać wypełniając wniosek o subwencję. Procedura jest jednakże dość trudna, ponieważ unijna procedura jest niezmiernie złożona. Nie każdy potrafi samemu przejść ten proces i ukończyć go sukcesem. W takim też przypadku bardzo dobrym krokiem będzie powierzenie tego przedsięwzięcia znawcom. Do takich zaliczy się niewątpliwie firma InServices, która za ośrodek swego działania obrała sobie miasto Wrocław.

W mieście tym nie brak przedsiębiorstw, które myślą o tym, żeby dostać unijne środki. Firma InServices trudni się holistyczną obsługą procedur tego typu. Swój olbrzymi profesjonalizm potwierdza bezustannie od dziesięciu lat – tak długo działa już na rynku. Przez ten okres udało się jej usatysfakcjonować setki klientów, którzy do tej pory oceniają bardzo dobrze współpracę z tą marką. Tak wieloletnia obecność w branży powoduje, że InServices stał się zespołem wybitnych ekspertów, którzy stworzą każdy wniosek zgodnie z standardami stawianymi przez instytucje Unii Europejskiej. Mimo wieloletniego doświadczenia pracownicy firmy stawiają na nieustanny rozwój i doszkalanie się – cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, by stawać się coraz lepszym fachowcami.

Takie podejście do swoich obowiązków zawodowych przekłada się na możliwość zaoferowania klientom jeszcze rozbudowanego pakietu usług, z którego warto skorzystać, żeby rozwijać efektywnie swój biznes. Firma zajmuje się realizacją projektów zaliczanych do ogólnopolskich Programów Operacyjnych, Programów Regionalnych. Obsługujemy również innego typu programy Unii Europejskiej. Jeśli chodzi o dotacje jest to firma świadcząca w pełni całościowe usługi. Pisanie wniosków z przeróżnych dziedzin zostanie wykonane w sposób profesjonalny.

Kompetentni pracownicy InServices parają się fachowym prowadzeniem doradztwa biznesowego. Team fachowców pomoże opracować perspektywiczną strategię działania firmy, która z pewnością przyczyni się do konsekwentnego zwiększania profitów z działalności. Eksperty posiadający odpowiednią wiedzę dopomogą w procesie wprowadzenia nowych produktów na międzynarodowy rynek, przeprowadzą analizę wewnętrzną, jak i zewnętrzną przedsiębiorstwa. Więcej pomocnych informacji o usłudze na stronie internetowej InServices.

8992673573
021253590
693906651
ul. Armii Krajowej 4C/6 50-538 Wrocław