Inservices Agnieszka Szafrańska. Pozyskiwanie dotacji unijnych

Inservices Agnieszka Szafrańska. Pozyskiwanie dotacji unijnych

Każdy początkujący przedsiębiorca potrzebuje na ogół fachowej pomocny, która pozwoli na rozkręcanie swej firmy w sposób skuteczny. Na rozwój biznesu potrzebny jest nader wszystko zastrzyk finansowy. W takim przypadku można zwrócić się między innymi o dotacje unijne, które możemy otrzymać wypełniając wniosek o subwencję. Procedura jest jednakże dość trudna, ponieważ unijna procedura jest niezmiernie złożona. Nie każdy potrafi samemu przejść ten proces i ukończyć go sukcesem. W takim też przypadku bardzo dobrym krokiem będzie powierzenie tego przedsięwzięcia znawcom. Do takich zaliczy się niewątpliwie firma InServices, która za ośrodek swego działania obrała sobie miasto Wrocław.

W mieście tym nie brak przedsiębiorstw, które myślą o tym, żeby dostać unijne środki. Firma InServices trudni się holistyczną obsługą procedur tego typu. Swój olbrzymi profesjonalizm potwierdza bezustannie od dziesięciu lat – tak długo działa już na rynku. Przez ten okres udało się jej usatysfakcjonować setki klientów, którzy do tej pory oceniają bardzo dobrze współpracę z tą marką. Tak wieloletnia obecność w branży powoduje, że InServices stał się zespołem wybitnych ekspertów, którzy stworzą każdy wniosek zgodnie z standardami stawianymi przez instytucje Unii Europejskiej. Mimo wieloletniego doświadczenia pracownicy firmy stawiają na nieustanny rozwój i doszkalanie się – cały czas podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, by stawać się coraz lepszym fachowcami.

Takie podejście do swoich obowiązków zawodowych przekłada się na możliwość zaoferowania klientom jeszcze rozbudowanego pakietu usług, z którego warto skorzystać, żeby rozwijać efektywnie swój biznes. Firma zajmuje się realizacją projektów zaliczanych do ogólnopolskich Programów Operacyjnych, Programów Regionalnych. Obsługujemy również innego typu programy Unii Europejskiej. Jeśli chodzi o dotacje jest to firma świadcząca w pełni całościowe usługi. Pisanie wniosków z przeróżnych dziedzin zostanie wykonane w sposób profesjonalny.

Kompetentni pracownicy InServices parają się fachowym prowadzeniem doradztwa biznesowego. Team fachowców pomoże opracować perspektywiczną strategię działania firmy, która z pewnością przyczyni się do konsekwentnego zwiększania profitów z działalności. Eksperty posiadający odpowiednią wiedzę dopomogą w procesie wprowadzenia nowych produktów na międzynarodowy rynek, przeprowadzą analizę wewnętrzną, jak i zewnętrzną przedsiębiorstwa. Więcej pomocnych informacji o usłudze na stronie internetowej InServices.

8992673573
021253590
693906651
ul. Armii Krajowej 4C/6 50-538 Wrocław