wyciskarka do soku

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH – RANKING WYCISKAREK DO SOKÓW

Dieta odchudzająca, zdrowy tryb życia i modny life-style – te trzy rzeczy są najczęściej powodami dla których młodzi, aktywni ludzie decydują się na zakup wyciskarki. Dzisiaj każdy ceni sobie jakość – dlatego zwykle decyzja o nabyciu konkretnego modelu jest poprzedzona długą analizą i poszukiwaniem najbardziej optymalnych rozwiązań do swoich potrzeb. Wyciskarki obecnie to powracające na nowo i przeżywające prawdziwy renesans urządzenia, które dosłownie zmieniają przyzwyczajenia żywieniowe młodych Polaków. Jak wybrać najlepsze urządzenie do przygotowywania domowych soków w gąszczu ofert i możliwości?

wyciskarka do soku

Szczegółowe rankingi są bardzo trudne do wykonania. Dla każdego liczą się nieco inne cechy i to jeden docenia w pełni, to inny człowiek może uznać jedynie za zbędny luksus. Czym więc kierować się w pierwszej kolejności i uznać za priorytet przy wyborze idealnego urządzenia do swojej kuchni?

NAJWAŻNIEJSZA JEST JAKOŚĆ
Przede wszystkim trzeba pamiętać, że wyciskarki posiadają dosyć wąską specjalizację. Przygotowywać można w nich głównie soki, chociaż istnieją też urządzenia zdolne do przyrządzania także innych owocowo-warzywnych przetworów. W wypadku gdy zależy nam na tym aby móc także własnoręcznie tworzyć bajecznie kolorowe musy, delikatne sorbety i lody to najlepiej zdecydować się nieco bardziej uniwersalne urządzenie – dobrym wyborem może być Kuvings NS-850SC, który dzięki zastosowanej technologii potrafi sprostać tego typu zadaniom. Jego niezwykle przemyślny mechanizm jest w stanie przygotować nawet tak egzotyczne produkty jak mleko roślinne czy masło orzechowe. Jednak nawet w przypadku mniej zaawansowanych urządzeń najważniejsza jest jakość – sok przygotowywany przez wyciskarki musi cechować się wysoką zawartością składników odżywczych, pięknym kolorem i zachęcającą konsystencją. Pod tym względem królują duże i dobrze przemyślane urządzenia pokroju niepokonanego Kuvings B6000 Big Mouth. Doskonały projekt sprawia, że jest to urządzenie które pokochać można od pierwszego wejrzenia. Wolnoobrotowy mechanizm wyciskarki chroni sok przed nadmiernym rozgrzewaniem i dzięki temu zachowuje wszystkie jego najcenniejsze składniki. Dodatkowo pozwala on na wygodne i precyzyjne dozowanie, używanie całych owoców oraz mieszanie soków wewnątrz komory urządzenia. Soki przygotowane w tej wyciskarce to także idealna konsystencja, klarowność i piękna barwa.

PRIORYTET ESTETYKI
Człowiek od zawsze chciał otaczać się rzeczami pięknymi i gustownymi. Kuchnia to obecnie królestwo każdej pani domu i liczba niezwykłych aranżacji jakimi pochwalić mogą się miłośnicy dobrego stylu jest niezliczona. Tak wspaniałe kuchnie wymagają by każdy szczegół był dopracowany do perfekcji. Nie ma więc mowy by całość aranżacji została zburzona przez nieforemną bryłę ogromnej wyciskarki. Dla niektórych jakość soków i uniwersalność urządzenia musi iść w parze z jego unikalnym designem. Dla nich najlepszym wyborem będzie z pewnością wyciskarka Vita Juicer Novis – kompaktowa konstrukcja o nowoczesnym kształcie, posiada niezwykle piękną obudowę z anodowanego aluminium. Dodatkowo istnieje możliwość by dopasować ją idealnie do swojego wystroju gdyż w sprzedaży dostępna jest w aż ośmiu modnych kolorach. Idealna propozycja dla ludzi którzy cenią piękny wygląd na równi z kulinarnymi walorami własnoręcznie wyciskanych soków.

Źródło zdjęć: E-sklep Cook and Love

wyciskarki do soku