Drzwi z drewna

Dzisiaj bardzo popularne jest wykańczanie wnętrza domów bądź mieszkań naturalnymi materiałami, w szczególności drewnem.Jeśli chodzi o drzwi to z pewnością najlepiej prezentują się drewniane, w przeciwieństwie do tych, które wykonane są ze sztucznych materiałów wykończeniowych.

 

Drewniane drzwi, wykonane na zamówienie, odznaczają się zdolnością oddychania, tworząc do tego sprzyjający mikroklimat we wnętrzu domu.

Wśród zalet drzwi drewnianych można wyróżnić przede wszystkim wysoką wytrzymałość materiału, jego niskie przewodnictwo cieplne, wysoką mrozoodporność, lekkość w obróbce i mały współczynnik temperatury liniowego rozszerzania.

Do wykonania współczesnych drewnianych drzwi na zamówienie stosuje się najnowsze technologie obróbki i suszenia drewna. Zagospodarowanie mieszkań i domów z wykorzystaniem drzwi z drewna, wykonanymi na zamówienie, nadaje solidności i eleganckiego wyglądu każdemu pomieszczeniu.

Drewniane drzwi stanowią również doskonałą izolacje cieplną w przeciwieństwie do drzwi wykonanych ze sztucznych materiałów. Jeśli więc mamy zamiar wykończyć wnętrze naszego domu lub mieszkania, powinniśmy postawić na naturalne surowce.