Winrol Wrocław – dystrybucja i montaż żaluzji

Winrol Wrocław – dystrybucja i montaż żaluzji
MZRCowa Nazwa:
Winrol Wrocław – dystrybucja i montaż żaluzji
MZRCowy opis:

Specjalistyczna firma Winrol to profesjonalne miejsce, w którym specjalizujemy się w sprzedaży oraz w doradztwie w systemach przeciw słonecznych, a także dekoracji wnętrz. Jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne oraz najnowocześniejsze rozwiązania dotyczące dekoracji okiennych, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Żaluzje marki Winrol Wrocław – fot.1

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć najwyżej jakościowo oraz najnowsze rozwiązania osłonowe okien, w postaci żaluzji pionowych bądź poziomych. Wszystkie oferowane przez nas żaluzje charakteryzują się szczególnie wysokim wykonaniem i są wykonywane pod wymiar dla indywidualnych potrzeb klienta.

Żaluzje marki Winrol Wrocław – fot.2

Wszystkie nasze produkty i usługi z oferty są objęte 2 letnią gwarancją, a z racji współpracy wyłącznie z najlepszymi i wiodącymi producentami wszelakich osłon okiennych, mogą mieć państwo pewność, że nasze produkty i usługi będą wykonane na najwyższym poziomie. Poprzez duże doświadczenie i zdobytą wiedzę jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającej klienteli.

MZRCowy NIP:
8982119415
MZRCowy REGON:
022023461
MZRCowy adres WWW :
MZRCowy numer telefonu:
506276482
MZRCowa branża:
MZRCowa siedziba:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
  • Winrol Wrocław – dystrybucja i montaż żaluzji
  • Winrol Wrocław – dystrybucja i montaż żaluzji