ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław

ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław
MZRCowy opis

Firma Sprzątająca ABC-Service to kompleksowa firma usługowa-handlowa, zajmująca się utrzymanie czystości oraz ochroną osób i mienia. Wśród usług dodatkowych ABC-Service, znajdziemy również transport gabarytów czy sprzedaż chemii czyszczącej oraz sprzętu do sprzątania.

Sprzątanie biur Wrocław fot.1

W ramach szerokiego wachlarzu usług utrzymania czystości oferujemy kompleksowe sprzątanie biur i mieszkań, pranie wykładzin, mycie okien czy czyszczenie elewacji. Potrafimy także zadbać o państwa zieleń. Nasze usługi wykonujemy starannie, dokładnie oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Cechuje nas wszechstronne know-how, doświadczeni pracownicy i elastyczna oferta, dopasowana do państwa potrzeb.

Sprzątanie biur Wrocław fot.2

Siedziba Firmy Sprzątającej ABC-Service znajduje się we Wrocławiu, a do tego posiadamy 17 jednostek terenowych w Polsce południowo-zachodniej. Wszystkie usługi przedsiębiorstwa ABC-Service są wyceniane indywidualnie w oparciu o Państwa potrzeby i możliwości. Oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych, w tym przedsiębiorstw handlowych, obiektów handlowych, samorządów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych czy instytucji użyteczności publicznej (szkoły, szpitale). Zapraszamy.

Firma Sprzątająca ABC-Service

MZRCowy NIP
8980025555
MZRCowy REGON
930522767
MZRCowy adres WWW
MZRCowy numer telefonu
713544354
MZRCowa branża
MZRCowa siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław
  • ABC-Service – sprzątanie biur Wrocław