Łóżka stylowe z oferty salonu bowArte Wrocław

Łóżka stylowe z oferty salonu bowArte Wrocław
MZRCowy opis

Każdy z nas zwraca uwagę na swoje domowe wnętrza. Zresztą nie tylko, jeżeli chodzi o dom, ale również firmę - dokładamy wszelkich starań, aby móc pracować w miejscach, gdzie będziemy się dobrze czuć. Potrzebne będą do tego odpowiednie dodatki i meble, które dostępne są dla Was w bowArte.

Łóżka stylowe z oferty bowArte Wrocław fot.1

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie, gdzie możecie spotkać się z ciekawymi propozycjami od najlepszych projektantów. To, co nas wyróżnia, to oryginalne podejście do wystroju wnętrz. U nas możecie spotkać produkty, które będą w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Secesja, bauhaus, art deco, meble z okresu PRL - czy łatwo idzie zakupić takie produkty? Nie. Jeżeli takie dodatki i meble Was interesują, to bowArte ma dla Was bardzo ciekawe propozycje.

Łóżka stylowe z oferty bowArte Wrocław fot.2

Jesteśmy pewni, że dzięki nam w odpowiedni sposób uda Wam się zadbać o swoje wnętrza. Nasz salon znajduje się we Wrocławiu. Możecie nas odwiedzać w wybranych godzinach. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami.

Studio Mebli bowArte

MZRCowy NIP
5531630558
MZRCowy REGON
383084129
MZRCowy adres WWW
MZRCowy numer telefonu
505036535
MZRCowa branża
MZRCowa siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
  • Łóżka stylowe z oferty salonu bowArte Wrocław
  • Łóżka stylowe z oferty salonu bowArte Wrocław