Kasetony elewacyjne produkcji P.G. GROUP Wrocław

Kasetony elewacyjne produkcji P.G. GROUP Wrocław
MZRCowy opis

P.G. Group oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów budowlanych, przemysłowych, a także wykończeniowych ze stali. Firma zajmuje się sprzedażą stali i metali niezależnych, a także zajmuje się obróbką stali. P.G. Group to gwarancja produkcji wysokiej jakości wyrobów stalowych (w tym kasetony elewacyjne), a także świadczenie usług które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

Stale utrzymywana silna pozycja na rynku możliwa jest dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, a także dzięki umiejętnemu prowadzeniu firmy. Wydajność jest jest stale udoskonalana, tak aby firma mogła się rozwijać w jak najszybszym tempie. Praca wykonywana jest w bezpiecznych warunkach i z zachowaniem wszelkich niezbędnych norm bezpieczeństwa.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

Pracownicy są zobowiązani do świadczenia najwyższej jakości usług. Najważniejsze jest zadowolenie klientów i spełnienie ich oczekiwań na każdym etapie produkcji. P.G. Group to również park maszynowy, który umożliwia błyskawiczną realizację zamówień złożonych przez klientów.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

MZRCowy NIP
8961302657
MZRCowy REGON
932645847
MZRCowy numer telefonu
713169301
MZRCowa branża
MZRCowa siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • Kasetony elewacyjne produkcji P.G. GROUP Wrocław
  • Kasetony elewacyjne produkcji P.G. GROUP Wrocław