Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław

Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław
MZRCowy opis

Swan-Klim to firma oferująca profesjonalne usługi związane z instalacjami klimatyzacji oraz wentylacji. Na każdym etapie prac firma oferuje doradztwo techniczne, które daje gwarancję prawidłowo wykonanych prac. Montaż przeprowadzany jest zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przedsiębiorstwach. Ponadto pracownicy Swan-Klim sprawują nadzór inwestorski, który dotyczy systemów i urządzeń wentylacyjnych.

Montaż klimatyzacji Wrocław

W trosce o jak najlepszą pracę urządzeń firma wykonuje regularne pomiary parametrów maszyn. Systemy opatrzone są długoterminowymi gwarancjami. Klienci otrzymują kompletną dostawę urządzeń, a montaż zawarty jest w cenie. Specjaliści Swan-Klim specjalizują się w sporządzaniu projektów budowlanych oraz wykonawczych.

Ponadto wykonują dokumentację powykonawczą, a także nadają certyfikaty energetyczne. Firma zyskała zaufanie wielu klientów, którzy docenili zaangażowanie w każdy powierzony projekt. Pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Swan-Klim

MZRCowy numer telefonu
880515087
MZRCowa branża
MZRCowa siedziba
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
  • Swan-Klim – montaż klimatyzacji Wrocław