Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji

Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji
MZRCowy opis

Liquide Technologies to firma produkująca specjalistyczne preparaty do czyszczenia systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z siedzibą we Wrocławiu. Prowadzona przez zgrane trio profesjonalistów działa w oparciu o nowoczesne rozwiązania chemiczne. Założyciele firmy to absolwenci Politechniki Wrocławskiej, którą ukończyli uzyskując zgodnie stopień doktorski. To specjaliści w dziedzinach chemii, biologii, energetyki oraz właśnie systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych HVAC.

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.1

Firma zapewnia szeroki wybór środków do czyszczenia (HVAC External) oraz odgrzybiania (HVAC Internal). Zaopatrza swych klientów w najwyższej jakości, nowoczesną chemię w postaci płynów i preparatów specjalistycznych, które przynoszą zadowalający efekt zarówno na zewnętrz, jak i od wewnątrz. Doskonale czyszczą i wybielają powierzchnie aluminiowe, mosiężne i miedziane systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, ale także usuwają z nich grzyby oraz drobnoustroje, dzięki czemu zapewniają im bezawaryjność.

Środki do czyszczenia klimatyzacji fot.2

Każdy z oferowanych środków wyróżnia się unikalną formułą stworzoną z myślą o indywidualnych predyspozycjach urządzenia i warunkach w jakich aktualnie jest eksploatowane. Wszystko po to by zwiększyć jego wydajność i żywotność. Profesjonalnie przeprowadzone czynności czyszczące i odgrzybiające zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas późniejszego użytkowania.

Liquid Technologies sp. z o.o.

MZRCowy NIP
8982237296
MZRCowy REGON
368412743
MZRCowy numer telefonu
571380888
MZRCowa branża
MZRCowa siedziba
ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
  • Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji
  • Liquid Technologies – środki do czyszczenia klimatyzacji