BIPAL – wdrożenia rozwiązań automatyki przemysłowej

BIPAL – wdrożenia rozwiązań automatyki przemysłowej
MZRCowy opis:

Bipal to firma działająca w zakresie automatyki przemysłowej. Główną specjalizacją firmy jest tworzenie projektów, programowanie i uruchamianie maszyn. Oferowane usługi obejmują m. in. doradztwo techniczne, planowanie, wykonawstwo oraz serwis. Dodatkowo można skorzystać z kompleksowych usług w zakresie projektowania i wdrażania paneli operatorskich i rozbudowanych systemów wizualizacji.

Istnieje także możliwość uzyskania fachowego wsparcia w zakresie: naprawy automatyki maszyn, prefabrykacji szaf sterowniczych. Dodatkowo Bipal prowadzi konsultacje w zakresie wdrażania nowych rozwiązań produkcyjnych. Systemy zdalnego nadzoru i serwisu pozwalają na monitorowanie i nadzorowanie prac maszyn przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu można skutecznie obniżyć koszty serwisu, a także uskutecznić i przyspieszyć naprawienie awarii, gdyż serwisu jeszcze przed dotarciem na miejsce ma wszystkie niezbędne dane. Zdalny nadzór jest niezwykle przyszłościowym działaniem, które warto wdrożyć już dziś.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

MZRCowy NIP:
6112439402
MZRCowy REGON:
021031197
MZRCowy adres WWW :
MZRCowy numer telefonu:
603443378
MZRCowa branża:
MZRCowa siedziba:
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
  • BIPAL – wdrożenia rozwiązań automatyki przemysłowej