BIPAL – wdrożenia rozwiązań automatyki przemysłowej

BIPAL – wdrożenia rozwiązań automatyki przemysłowej
MZRCowy opis

Bipal to firma działająca w zakresie automatyki przemysłowej. Główną specjalizacją firmy jest tworzenie projektów, programowanie i uruchamianie maszyn. Oferowane usługi obejmują m. in. doradztwo techniczne, planowanie, wykonawstwo oraz serwis. Dodatkowo można skorzystać z kompleksowych usług w zakresie projektowania i wdrażania paneli operatorskich i rozbudowanych systemów wizualizacji.

Istnieje także możliwość uzyskania fachowego wsparcia w zakresie: naprawy automatyki maszyn, prefabrykacji szaf sterowniczych. Dodatkowo Bipal prowadzi konsultacje w zakresie wdrażania nowych rozwiązań produkcyjnych. Systemy zdalnego nadzoru i serwisu pozwalają na monitorowanie i nadzorowanie prac maszyn przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu można skutecznie obniżyć koszty serwisu, a także uskutecznić i przyspieszyć naprawienie awarii, gdyż serwisu jeszcze przed dotarciem na miejsce ma wszystkie niezbędne dane. Zdalny nadzór jest niezwykle przyszłościowym działaniem, które warto wdrożyć już dziś.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

MZRCowy NIP
6112439402
MZRCowy REGON
021031197
MZRCowy adres WWW
MZRCowy numer telefonu
603443378
MZRCowa branża
MZRCowa siedziba
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
  • BIPAL – wdrożenia rozwiązań automatyki przemysłowej