Rusztowania przejezdne

rusztowania
Planujesz budowę i nie wiesz jakie rusztowania budowlane wybrać? Postaw na rusztowania przejezdne.
 W przypadku realizacji zamówienia, gdzie niemożliwe do zastosowania są rusztowania elewacyjne, doskonale sprawdzają się właśnie rusztowania jezdne. Takie rusztowanie stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla prac budowlanych na niezbyt dużych przestrzeniach, np. przy domkach jednorodzinnych, lub też wewnątrz nich. Są to z reguły rusztowania aluminiowe, wykonane z bardzo wysokiego gatunku surowca, które cechują się niezwykła lekkością. Stąd właśnie są łatwe do przemieszczania, co jest na budowie bardzo wygodne, ponieważ rusztowania przejezdne (zwane potocznie „wieżówkami”) wyposażone są w pomocne koła. A zatem stabilność pracy na takich rusztowaniach zapewniają bardzo dobrze.

W ofercie firm znajdują się produkty takich znanych marek, jak: Akala Faraone, Altrad Mostostal, Layher lub Krause. Co ważne, rusztowania przejezdne są wygodne w transporcie i łatwe do montażu oraz demontażu. Z kolei zbudowanie konstrukcji rusztowania z poszczególnych elementów nie wymaga użycia narzędzi, jest zatem proste i intuicyjne.
Rusztowania przejezdne znanych marek, spełniają wysokie normy bezpieczeństwa, a także posiadają certyfikaty przyznawane przez niezależne gremia konsumenckie.

Rusztowania wieżowe umożliwiają perfekcyjne dopasowanie parametrów technicznych konstrukcji do warunków oraz wymagań prac montażowo-budowlanych.

Ofertę rusztowań jezdnych dopełnia zazwyczaj szeroka gama akcesoriów, takich jak: kładka aluminiowa lub konsole rozszerzają. Zastosowanie takich akcesoriów poszerza możliwości rusztowań, co jest niezwykle nieocenione przy nietypowych potrzebach niektórych realizacji.

A więc jeśli potrzebujesz rusztowań postaw na rusztowania przejezdne. Zadowolą Twój gust i sprawią, ze praca będzie przyjemniejsza. Z kolei gwarancja jakości zapewni Ci pełną satysfakcję z tego urządzenia. A zatem pracuj bezpiecznie na wysokościach i zaufaj sprawdzonym markom. Postaw na jakość!

Więcej informacji na Rusztowania przejezdne